sex shop   sex shop   sex shop   sex shop  
sex shop   sex shop   sex shop  
sex shop

İŞKUR'dan Engelsiz Türkiye Adımı

İşkur Genel Müdürü Dr. Nusret Yazıcı, "Ülkemizde yaşayan işitme engelli vatandaşlarımıza birebir hizmet sunabilmek ve onları işgücü piyasasına dahil etmek maksadıyla, İşitme Engelliler Federasyonu ile yaptığımız protokol doğrultusunda iş ve meslek danışmanlarımıza işaret dili eğitimi vereceğiz" dedi.
Bu haber 2015-01-21 16:33:09 eklenmiş ve 612 kez görüntülenmiştir.

Bu kapsamda yapılacak eğitimlere 81 il müdürlüğünde görev yapan iş ve meslek danışmanlarının katılımının sağlanacağını ifade eden Yazıcı,eğitimler tamamlandığında, işaret dili eğitimi almış olan İş ve Meslek Danışmanlarının, işitme engelli vatandaşlarımıza hizmet sunabilecek bilgi ve beceriye sahip olacaklarını söyledi. Yazıcı, İŞKUR'un 137 hizmet merkezi ve 79 üniversite irtibat noktasında işitme engelli vatandaşlarımıza işaret dili ile birebir danışmanlık hizmeti vereceğini söyledi.

İşitme Engelliler Federasyonu Başkanı Muammer Ay, protokol imza töreninde, "işitme engellilerin iletişim sıkıntısı sebebiyle istihdam sorunu yaşadıklarını, bu protokol çalışmasıyla bu engeli ortadan kaldıracak olan Türkiye İş Kurumu'na şükranlarımı sunuyorum" ifadesini kullandı.

ETİKETLER : engelli işkur işaret dili
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer ENGELLİ HABERLERİ haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Arşiv Arama
- -
ENGELSİZ WEB TV

 

 

sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop