sex shop   sex shop   sex shop   sex shop  
sex shop   sex shop   sex shop  
sex shop

Genç Bürokrat Dergisi’nden Yılın Bürokratlarına Ödül

İRM Pusula Tasarım Ajansı’nın iştiraki olan ‘Genç Bürokrat Dergisi’, “2014 Yılın Bürokrat Ödülleri”ni düzenlediği tören ile sahiplerine verdi. Ödül alan bürokratların arasında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Kenan Önalan ve Tüm Engelliler Konfederasyonu Başkanı Nedim Kılıç da vardı.
Bu haber 2015-02-02 16:13:27 eklenmiş ve 778 kez görüntülenmiştir.

İRM Pusula Tasarım Ajansı’nın iştiraki olan ‘Genç Bürokrat Dergisi’, “2014 Yılın Bürokrat Ödülleri”ni düzenlediği tören ile sahiplerine verdi. Türkiye genelinde bürokrasi camiası tarafından yakinen tanınan Genç Bürokrat Dergisi, Birlik Vakfı’nın da katkılarıyla yılın bürokratlarını seçti.

 

Ankara Raymar Hotels’de düzenlenen ödül törenine siyaset, sanat ve bürokrasi dünyasından çok sayıda tanınmış isim katıldı. Katılımın yoğun olduğu törene; AK Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşcu, Ankara Birlik Vakfı Başkanı Muhittin Bal, Denizli Vali Yardımcısı Tuncay Engin, Bitlis Vali Yardımcısı Ömer Faruk İlhan, Devlet Personel Başkanı Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Selahattin Menteş, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Orhan Birdal, Araştırmacı-Gazeteci-Yazar Mustafa Yazgan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Kenan Önalan, Baykan Kaymakamı Ufuk Akıl, Ermenek Kaymakamı Eyyüp Güngör, Sincik Kaymakamı Tunahan Efendioğlu, Sarıoğlan Kaymakamı Hasan Doğan ve Sosyal Güvenlik Kurumu Rehberlik ve Teftiş Başkanı Mustafa Apaydın başta olmak üzere Türkiye genelinde birçok üst düzey isim katıldı.

'Büyük Türkiye Hedefimiz Var'

Sunumunu Genç Bürokrat Dergisi İdari Koordinatörü Derya Ölmez ve Genel Yayın Yönetmeni Koray Tümay’ın yaptığı ödül töreni, “Ses Ver Sus” vokal topluluğunun Acapella müzik dinletisi ile başladı. Daha sonra, İRM Pusla Tasarım Ajansı ve Genç Bürokrat Dergisi imtiyaz sahibi Mehmet İrmeşe kürsüye gelerek açılış konuşmasını yaptı. Açılış konuşmasının devamında kürsüye AK Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşcu davet edildi. Babuşcu: “Bizim bir hedefimiz var. Büyük Türkiye hedefi. Bu hedefe işçisiyle, memuruyla, bürokratıyla ve siyasetçiyle hep birlikte el ele ulaşacağız. Yaptıkları çalışmaların değerlendirildiği “Yılın Bürokratları” ödülünü bu anlamda çok değerli buluyorum. Bu ödüller Büyük Türkiye hedefimize ulaşmada, tüm çalışma arkadaşlarımızın daha fazla gayret göstermesi ve emeklerinin karşılığının değer bulması ve takdir edilmesi açısından son derece kıymetli ödüller.” dedi.

 

Konuşmaların ardından ödül törenine geçildi. Sahneye tek tek davet edilen isimlere ödülleri Mehmet İrmeşe tarafından takdim edildi. Ödül alan konuklar, Genç Bürokrat Dergisi’nin bürokrasi camiasındaki boşluğu doldurduğuna inandıklarını belirterek, Genç Bürokrat Dergisi’ni ve tüm ekip çalışanlarını tebrik ettiler.

 

Kapanış konuşması için kürsüye gelen Mehmet İrmeşe, tüm misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür etti ve marka olan Genç Bürokrat Dergisi’ni daha da ileriye taşıyacaklarının altını çizdi. 

ETİKETLER : genç bürokrat ödül töreni türkiye görme işitme engelli fiziksel haber mehmet irmeşe kenan önalan nedim kılıç irm
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer ENGELLİ HABERLERİ haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Arşiv Arama
- -
ENGELSİZ WEB TV

 

 

sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop