sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop jartiyer sex shop
sex shop   sex shop   sex shop seks shop seks shop vibratör seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop istanbul escort
sex shop sex shop vibratör geciktirici sprey strapon realistik vibratör realistik penis sex makinası belden bağlamalı gay sex shop anal vibratör sex shop

Engelsiz Meclis İçin Harekete Geçtiler!

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Sekreteri Dr. İrfan Neziroğlu, Mart ayının ilk haftası - işaret diline yönelik kurs başlatacaklarını ve farkındalık oluşturmaya çalışacaklarını söyledi.
Bu haber 2015-02-23 13:20:43 eklenmiş ve 757 kez görüntülenmiştir.

TBMM 3 yıldır engelli vatandaşlar için daha erişilebilir hale getirilmeye çalışılıyor. "Engelsiz Meclis" projesi adı altında en son engelli vatandaşlara yönelik hizmet bankosu açılmış.

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Sekreteri Dr. İrfan Neziroğlu: " Görme engelli vatandaşlarımız için Genel Kurul tutanak özetlerinin sesli kaydını internet sayfamıza koymaya başlamıştık. http://www. tbmm.gov.tr/tutanak/donem24/tutanak5. htm Şimdi işitme engelliler için işaret dilinde özetleri web sayfamıza koyacağız. www.tbmmcocuk.gov.tr sayfamızı işaret diline çevireceğiz. Ayrıca bütün kamu kurumlarından bir kişinin katılacağı bir işaret dili kursu düzenleyeceğiz."

 

Yaptıkları faaliyetlerin diğer kurumları da olumlu etkilediğini ifade eden Neziroğlu, mart ayının ilk haftası - işaret diline yönelik kurs başlatacaklarını ve farkındalık oluşturmaya çalışacaklarını söylüyor.

 

 

Bimeks yöneticileri de Down Türkiye Derneği ile işbirliği çerçevesinde Downlu gençler için bir akademi kurduklarını ve onları hem sosyal hem de iş hayatına hazırladıklarını söylediler.

ETİKETLER : Down Türkiye Derneği Engelsiz Meclis Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Sekreteri Dr. İrfan Neziroğlu
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer ENGELLİ HABERLERİ haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Arşiv Arama
- -
ENGELSİZ WEB TV

 

 

sex shop vibratör geciktirici sprey strapon realistik vibratör realistik penis sex makinası belden bağlamalı gay sex shop anal vibratör sex shop vibratör geciktirici sprey strapon realistik vibratör realistik penis sex makinası belden bağlamalı gay sex shop anal vibratör sex shop geciktirici sprey realistik vibratör vibratör geciktirici sprey strapon realistik vibratör realistik penis sex makinası belden bağlamalı gay sex shop anal vibratör sex shop geciktirici sprey realistik vibratör