sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop jartiyer sex shop
sex shop   sex shop   sex shop seks shop seks shop vibratör seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop istanbul escort
sex shop sex shop vibratör geciktirici sprey strapon realistik vibratör realistik penis sex makinası belden bağlamalı gay sex shop anal vibratör sex shop

Engelliler Meclisine yoğun katılım

Bursa Kent Konseyi (BKK) Engelliler Meclisi Başkan İbrahim Sönmez gönüllülerin oylarını alarak tekrar yeni dönem başkanlığına seçildi.
Bu haber 2015-03-13 17:12:25 eklenmiş ve 743 kez görüntülenmiştir.

Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi (AKKM) Başkanlık Salonu’nda yapılan seçimli genel kurula, BKK Başkanı Semih Pala, BKK Engelliler Meclisi üyeleri, engelli sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve engelli bireylerin aileleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan genel kurulda, Divan Kurulu Başkanlığı’na BKK Başkanı Semih Pala, Divan Kurulu üyeliklerine ise BKK Engelliler Meclisi üyeleri Yusuf Oranlı ve İpek Öztürk seçildi.

BKK Başkanı Semih Pala, işini severek yapan gönüllüleri sayesinde Bursa Kent Konseyi’nin Türkiye’nin en büyük ve en aktif kent konseyi olduğunu söyledi. Büyükşehir Belediyesi’nin destek ve katkıları, meclislerin ve çalışma gruplarının faaliyetleri Bursa Kent Konseyi’ni alanında bir numara yaptığını belirten Pala, “Engelliler Meclisi de engellilerin meselelerini çözmek, daha iyi ortamların oluşturulması için çalışıyor. Fikir ve çözüm üretiyoruz. Her türlü iyileştirmenin yapılması için mücadele devam edecek. Engelliler Meclisi faydalı ve hayırlı bir oluşum. Engellilik, tüm aileyi etkileyen bir durumdur. Bu hali yaşamayan kolay kolay bilemez. Bende senelerdir engelli kardeşlerimle iç içeyim. Engelli bireyler istek ve arzularını net şekilde ifade ediyor. Düşüncelerini farklı ve orijinal projelerle anlatabiliyorlar” dedi.

Hayatın engellilere de uygun hale gelmesi için önemli adımların atıldığını ifade eden Pala, idarecilerin de bu konuda bilinçlenmeye başladığını dile getirdi. Yöneticilerin sıkıntıları kendi arzularıyla çözme gayreti olduğuna dikkat çeken Pala, “Toplum da engelliler konusunda daha duyarlı hale geliyor. Bursa Kent Konseyi olarak engelli vatandaşlarımıza hizmet etmeye ve sıkıntılarını çözmeye gayret ediyoruz. Engellilere yönelik birçok önemli toplantıyı düzenliyoruz. Toplantılara da engelliler büyük ilgi ve alaka gösteriyor. Meselelerine sahip çıkıyorlar. Türkiye’ye örnek olacak şekilde yürüttüğümüz plastik kapak toplama kampanyasında şuana kadar 135 tane akülü sandalye verdik” diye konuştu.

Engelliler Meclisi’nin birçok projesine destek veren ve ortak olan Yusuf Oranlı ise, şuana kadar ‘Üç Yürek El Ele’, ‘Engelsiz Nağmeler’, ‘Sesler, Düşler ve Renkler’ projelerini yaptıklarını hatırlattı. Elde edilen gelirle önümüzdeki günlerde Engelliler Meclisi’ne sinema ve fotoğraf atölyesi kuracaklarını dile getiren Oranlı, “Bundan sonra engelliler kendi filmlerini kendileri çekebilecek. Bu sene yine ‘Kalbin Dansı’ grubunu kurduk. Güzel çalışmalar imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

BKK çalışmalarını anlatan Video sunumunun da yapıldığı genel kurulda, İpek Öztürk de ‘Engelsiz Nağmeler’ projesinde seslendirdiği eseri bir kez daha söyleyerek büyük alkış aldı. Kurulda, engelli bireyler de tek tek söz alarak düşüncelerini dile getirdi. Konuşmaların ardından seçime geçildi. Öneri üzerine oylama açık usul yapıldı. Mevcut başkan İbrahim Sönmez, tüm üyelerin oylarını alarak güven tazeledi.

BKK Engelliler Meclisi Başkanı İbrahim Sönmez, 2005 senesinden beri başkanı olduğu Engelliler Meclisi’nde birçok güzel işe imza attıklarını söyledi. Engelli bireyler ve yakınlarıyla birlikte samimi diyalog içerisinde aile olduklarını belirten Sönmez, “Geniş kitlelere hitap edecek çalışmalar yaptık ve yapıyoruz. Türkiye’ye de örnek oluyor. Her hafta Türkiye’nin farklı yerinden aranıyorum ve Engelliler Meclisi hakkında bilgi isteniyor. Bundan sonra da faydalı ve güzel işler yapmaya devam edeceğiz.

İbrahim Sönmez başkanlığındaki yeni yönetimde, Serpil Ünler, Mustafa Tıkız, Nafiz Softa, Naciye Demir, Murat Çetin, Murat Kocatürk, Buket Bilgiç, İpek Öztürk, Fuat Akkurt, Ümit Arıburnu, Harun Tunç, Mecbure Güneri, Özgür Fehmi Havados, Ramadan Açıkgöz, Zeliha Ömürt, Berfin Özdal, Zeynep Yaşar, Yusuf Oranlı, Hüseyin Sönmez, Cüneyt Koyun, Serdar Tetik, Erhan Kuşatman, Elif Sağdıç ve Emel Kurt yer aldı.

Toplantının sonunda BKK Başkanı Semih Pala, gönüllü katılımcılarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

ETİKETLER : engelli meclisi bursa
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer ENGELLİ HABERLERİ haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Arşiv Arama
- -
ENGELSİZ WEB TV

 

 

sex shop vibratör geciktirici sprey strapon realistik vibratör realistik penis sex makinası belden bağlamalı gay sex shop anal vibratör sex shop vibratör geciktirici sprey strapon realistik vibratör realistik penis sex makinası belden bağlamalı gay sex shop anal vibratör sex shop geciktirici sprey realistik vibratör vibratör geciktirici sprey strapon realistik vibratör realistik penis sex makinası belden bağlamalı gay sex shop anal vibratör sex shop geciktirici sprey realistik vibratör