sex shop   sex shop   sex shop   sex shop  
sex shop   sex shop   sex shop  
sex shop

Gaziosmanpaşada Engelli Kariyer Günü

Gaziosmanpaşa Belediyesi Engelsiz Yaşam ve Dayanışma Merkezi, engellilerin iş hayatına katılmalarını sağlamak amacıyla ‘Engellilerde Kariyer İmkanı ve İş İstihdamı Günü’ düzenledi.
Bu haber 2019-01-02 11:36:57 eklenmiş ve 817 kez görüntülenmiştir.

Gaziosmanpaşa Belediyesi Engelsiz Yaşam ve Dayanışma Merkezi, engellilerin iş hayatına katılmalarını sağlamak amacıyla 'Engellilerde Kariyer İmkanı ve İş İstihdamı Günü' düzenledi.

Gaziosmanpaşa Belediyesi Engelsiz Yaşam ve Dayanışma Merkezi'nde gerçekleştirilen 'Engellilerde Kariyer İmkanı ve İş İstihdamı Günü'nde ilçede bulunan 115 engellinin iş talebi uzman kişiler tarafından değerlendirildi.

Konuyla ilgili konuşan Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, engellilerin iş hayatına katılımlarının önemine değinerek şunları söyledi:

"Engellilerimizi iş hayatında daha çok ve daha aktif bir şekilde görmeyi arzu ediyoruz. Bunun için de 'Engellilerde Kariyer İmkanı ve İş İstihdamı Günü'nü gerçekleştirdik. Bu etkinlikle iş arayan engellilerin kamuda ve özel sektörde boş bulunan engelli pozisyonları ile buluşmasını, çalışabilecekleri alanlar ve şirketler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını, engellilerin firmalarla ve firmaların da engellilerle iletişim kurabilecekleri bir ortam yaratmayı, engellilerin kariyer hedefleri konusunda merak ettiklerini sorabilmelerini, özgeçmiş hazırlamalarını ve başvurdukları firmalara elden teslim ederek başvuru süreçlerini hızlandırmayı amaçladık. Ben buradan firmalarımıza da seslenmek istiyorum. Toplumsal bir sorun haline gelen engelli istihdamının çözümü için atılacak bu büyük adımda firmalarımızın bizlere ulaşmasını ve engelli istihdamı konusunda destek olmalarını bekliyoruz."

Engelsiz Yaşam ve Dayanışma Merkezi yetkilileri, Engelliler Kariyer Günü'ne katılımın ücretsiz olduğu belirterek, firma kayıtlarının Gaziosmanpaşa Belediyesi'ne yapılabileceğini ifade etti.

Mecidiyeköy erotik shop için tıklayınız.
Mecidiyeköy sex shop için tıklayınız.
taksim erotik shop için tıklayınız.
taksim sex shop için tıklayınız.
Erotik shop için tıklayınız.

ETİKETLER : gaziosmanpaşa belediyesi istanbul engelsiz yaşam
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer ENGELLİ HABERLERİ haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Arşiv Arama
- -
ENGELSİZ WEB TV

 

 

sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop